Vienkāršojiet savas finanses ar digitālo naudu

Digitālie naudas līdzekļi ļauj ietaupīt laiku un izvairīties no problēmām. finanšu pārvaldībai nav jābūt ļoti sarežģītai, lai tā būtu izdevīga un atbilstoša vajadzībām, peļņām, tēriņiem u.c.

Atzīsim patiesību: jūsu naudas pārvaldīšana ir saistīta ar lielu darbu, bet jūs varat atvieglot to, izmantojot tehnoloģiju, datoru programmatūru, tiešsaistes pakalpojumus un viedtālruņu lietotnes, kas jums nepieciešamo informāciju un pakalpojumus sniedz tieši jūsu rokās. Tie var arī automatizēt atkārtotus uzdevumus, pielietot skaitļošanu, brīdināt par svarīgu jauno informāciju un dažādas citas noderīgas lietas. Šie efektivitātes ieguvumi var radīt priekšrocības, ko varat izmantot bankai, lai samazinātu izdevumus un palielinātu investīciju atdevi, un atbrīvotu laiku izdevīgām aktivitātēm, kuras jūs labprātāk vēlētos veikt, nevis pildīt grāmatvedības grāmatiņu. Protams, mēs zinām, ka dažus naudas jautājumus ir atstāt uz papīra ar zīmuli un prestamos online México, tādēļ par vienkāršības instrumentiem ir iekļauti arī tie, kas neprasa nekādu tehnoloģiju.

Mēs arī zinām, ka ne katram ir ērti personīgajām finansēm izmantot tehnoloģiju. Saskaņā ar 2012. gada darbinieku pabalstu pētījumu centra aptauju Amerikā, drošība ir problēma, kas var palīdzēt izskaidrot, kāpēc nedaudz vairāk kā puse no visiem strādājošajiem un tikai ceturtdaļa pensionāru izmanto personālo datoru un internetu, lai palīdzētu pārvaldīt viņu personīgās finanses. Katram ir svarīgi apzināties šo tehnoloģiju riskus, izprast kā pakalpojumu sniedzēji aizsargā konfidencialitāti un drošību, kā arī kā jūs varat samazināt draudus, dažreiz izmantojot tikai dažas funkcijas un izvairoties no citām.

Kur sākt? Lielais naudas pārvaldes un palīdzības instrumentu skaits tirgū var nobiedēt jūs no jebkuras izvēles. Šeit ir iespējams apskatīt vienkāršotus ieteikumus.

Banku darbība
Instrumenti un priekšrocības. Darbības ar banku tiešsaistē un izmantojot viedtālruni nodrošina daudz naudas plūsmas. Jūs varat piekļūt jebkurai informācijai par kontu, tostarp atlikumiem, pārbaudēm, kas ir atmaksāts, par ko ir jāveic samaksa un pat neatļautas izmaksas. Elektroniski maksājot rēķinus jums nav jāuzraksta čeki vai jāpērk zīmogi, un jūs varat automātiski maksāt dažus periodiskus rēķinus. Jūs varat pārskaitīt atlikumus, skenēt, izmantojot savu viedo tālruni, elektroniski nosūtīt naudu draugam ar un atrast tuvāko filiāli vai bezmaksas bankomātu, izmantojot savu viedtālruņa GPS un mobilo sakaru pakalpojumu lietotni – de $2.500 pesos. Tiešsaistes piekļuve ir pieejama arī no kredītkaršu emitentiem.

Riski. Debetkartes, kredītkartes un priekšapmaksas karšu datu zādzība ir iespējama ar hakeriem. Bet vairāki drošības līmeņi aizsargā tiešsaistes un mobilo piekļuvi jūsu noguldījumu un kredītu kontiem. Kaut arī jums nav garantiju, ka esat pilnīgi drošs, ikvienam, kas vēlētos piekļūt jūsu kontiem, būtu nepieciešams vismaz jūsu bankas lietotājvārds un parole. Pat ja konts ir uzlauzts, jūsu atbildība par nozagtiem noguldījumiem un neatļautām kredīta izmaksām ir ierobežota, un tā var būt tikpat zema pateicoties patērētāju aizsardzības likumam un nulles saistību politikas dēļ daudzās finanšu iestādēs un darījumu apstrādātājos.

Apdrošināšana
Digitālā veidā ir daudz ērtāk un pārskatāmāk saņemt dažādus rēķinus un paziņojumus no vairākiem apdrošināšanas un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem. Tas vienā vietā organizē visu informāciju atskaitījumiem un līdzmaksājumiem, kā arī jūsu apdrošinātāja medicīniskos rēķinus un paziņojumus. Jūs varat piekļūt savam kontam, izmantojot tīmekli vai lietotni, tāpēc ir vieglāk saprast, kas jums ir parādā, nosakot, cik daudz ir samaksāts, pārskatot visu gadu, un lasot vienkāršus aprakstus par pakalpojumiem.

Ietaupījumu un pensionēšanās plānošana
Ir iespējams atrast neskaitāmus tiešsaistes kalkulatorus, budžeta veidošanas rīkus un padomus. Tas bieži tiek pielāgots jūsu konkrētajam mērķim neatkarīgi no tā, vai jūs ietaupāt automašīnai vai augstskolas mācību maksai, plānojat iegādāties māju vai veidot ārkārtas līdzekļus. Tāpat ir lietotnes, kas būtiski atvieglina pensionēšanās plānošanas sarežģītību, palīdzot jums ātri noteikt, cik daudz jums būs nepieciešams ietaupīt, lai varētu ērti pensionēties.

Digitālā nauda un darījumi ar to ir vienkāršāki nekā ar neelektroniskiem, jo to ir iespējams izdarīt daudz ātrāk, vienkāršāk un līdz ar to arī ērtāk, neatkarīgi no atrašanās vietas un laika.