Work N Life » Raksts » “Samsung” planšetdators “Galaxy Tab”

Sākums » Tehnoloģijas

“Samsung” planšetdators “Galaxy Tab”

septembris 5, 2010 Nav komentēts

samsung-galaxy-tab-handson010Samsung Electronics” ir prezentējis “Galaxy Tab” planšetdatoru, kas ir aprīkots ar Android 2.2 operētājsistēmu. “Galaxy Tab” ir kompānijas pirmais planšetdators, kas iezīmē jaunu “Samsung” mobilo produktu kategoriju.

“Galaxy Tab” izmanto jaunākos “Samsung” tehnoloģiskos risinājumus, lai sniegtu lietotājiem maksimāli plašas funkcionalitātes iespējas. “Galaxy Tab” ir iekļauts pilnvērtīgs interneta pārlūks un lietotāji var izbaudīt visdažādāko veidu multivides saturu un aplūkot dokumentus uz izcilā 7 collu TFT-LCD ekrāna. Pateicoties optimizētai ‘TouchWIZ’ saskarnei, lietotāji var sazināties ar e-pasta, balss un video zvanu palīdzību, īsziņām vai multivides ziņojumiem, kā arī aktīvi izmantot sociālos tīklus.

Samsung “Galaxy Tab” ir arī pirmais ‘DivX ‘sertificētais planšetdators, kas piedāvā ‘DivX HD video’ atskaņošanas iespējas. Tādējādi lietotājiem vairs nav nepieciešamības pēc video failu konvertācijas.

“Galaxy Tab” vieglais svars (380 grami) un plānais korpuss nodrošina mobilitāti, ļaujot to viegli paņemt līdzi visur, kurp jūs dodaties.

Ierīce būs pieejama ar 16 GB vai 32GB iekšējo atmiņu, kā arī ar MicroSD atmiņas kartes paplašinājuma iespējām līdz 32 GB. Iespaidīgā atmiņas ietilpība ļauj pielāgot planšetdatoru ikviena lietotāja individuālajām vajadzībām, lejupielādējot visdažādākās aplikācijas no ‘Android Market’ interneta vietnes.

“Galaxy Tab” ir aprīkots ar ‘Adobe Flash Player 10.1′ tehnoloģijas atbalstu, kas nodrošina ātru un neierobežotu interneta lietošanu. Iekārtā ir ietverta arī “Samsung” unikālā ‘Readers Hub’ e-lasīšanas aplikācija, kas nodrošina ērtu piekļuvi plašai digitālajai bibliotēkai – sākot no klasiskās literatūras un beidzot ar jaunākajiem bestselleriem un uzziņu materiāliem. “Galaxy Tab” piedāvā arī ‘Media Hub’ aplikāciju, kas sniedz pieeju plašam filmu un video failu klāstam, savukārt Music Hub aplikācija ļaus izvēlēties sev tīkamu mūziku no bagātīgas mūzikas failu krātuves.

Līdz ar ’3G HSUPA’, ’802.11n Wi-Fi’ un ‘Bluetooth 3.0′savienojumu atbalstu “Galaxy Tab” piedāvā neierobežotas mobilās komunikācijas iespējas. Jaunais planšetdators sniedz iespēju rīkot video konferences un izmantot ‘Push e-pastu’, lai komunikācija nepārtrūktu ne uz mirkli.

Samsung “Galaxy Tab” iespējams izmantot arī kā parasto mobilo telefonu – novietojot to uz galda, jūs iegūsiet lielisku skaļruņtelefonu, savukārt, izmantojot ‘Bluetooth’ brīvroku austiņas, varēsiet to izmantot arī kā klasisku mobilo telefonu.

Iekārtas sirdī atrodas ‘Cortex A8′ 1 GHz aplikāciju procesors, kas “Galaxy Tab” sniedz teicamu veiktspēju, lai bez jebkādas aiztures darbinātu visas jaunākās aplikācijas. Savukārt ekrāna ‘Full HD’ izšķirtspējas atbalsts kopā ar plašu video kodējumu atbalstu (‘DivX’, ‘XviD’, ‘MPEG4′, ‘H.263′, ‘H.264′ un citi) ļauj vienkārši aplūkot multivides saturu bez nepieciešamības to papildus konvertēt.

“Galaxy Tab” ir aprīkots ar divām kamerām. Priekšpusē novietotā kamera nodrošina video zvana iespējas. Savukārt aizmugurē esošā kamera ļauj uzņemt fotogrāfijas un video. “Galaxy Tab” arī piedāvā uzņemtos materiālus rediģēt, augšupielādēt un koplietot bez papildus ierīču starpniecības.

Eiropas un Korejas tirgū “Galaxy Tab” nonāks septembra vidū.

Latvijā “Galaxy Tab” būs pārdošanā novembra beigās. Tā cena būs virs 600 Ls.

“Galaxy Tab” (GT-P1000) produkta tehniskās specifikācijas:

Tīkla standarti – 2,5G (GSM/ GPRS/ EDGE) : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz

3G (HSUPA 5,76 Mbit/s) : 900 / 1900 / 2100 MHz

Operētājsistēma – Android 2.2

Ekrāns – 7 collu TFT-LCD, WSVGA (1024 x 600)

Procesors - Cortex A8 1 GHz aplikāciju procesors ar PowerVR SGX540

Kamera - 3 MP kamera + 1,3 MP priekšējā kamera video telefonijai

Papildus funkcijas - Android Market™ un Samsung Apps papildus aplikācijām un saturam

Readers Hub, Media Hub* , Music Hub*, Social Hub*

*Pieejamība tiks izlemta atkarībā no tirgus situācijas.

Adobe Flash 10.1 player atbalsts

Full HD video atskaņošana, Thinkfree Office, Swype, Hybrid Widget aplikācijas

Savienojumi - 30 kontaktu savienotājs / micro SD

WiFi 802.11n / Bluetooth 3.0

Atmiņa – 16GB / 32GB iebūvētā atmiņa, līdz 32 GB izmēra ārējo atmiņas karšu lasītājs

4GB NAND Flash trešo pušu aplikācijām + 4GB SDRAM aplikāciju procesoram

+ 1GB SDRAM modema mikroshēmai

Izmērs – 190,09 x 120,45 x 11,98mm, 380 g

Baterija - 4000 mAh (7 stundu video atskaņošana)

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!


Komentēt:

 
Copyright © 2009 Work N Life, All rights reserved.