Kā Bitcoin izmainīs finanses un ekonomiku?

Daudzās valstīs Bitcoin ir tikai pašā aizsākumā, bet tas noteikti kļūst aizvien populārāka. Bitcoin kā digitālā valūta ir tikai aisberga gals. Pirms interneta pārlūkiem ikviens internetā nespēja kaut ko nedaudz izmantot vai veidot. To pašu var teikt par Bitcoin, jo tā ir tikai kriptogrāfijas valūta, taču līdzīgi kā ar interneta pārlūku, Bitcoin laika gaitā noteikti spēs izmanīt finanses un ekonomiku visos līmeņos, tajā skaitā arī vienkāršo cilvēku situāciju, ja tie iesaistās šajā jaunajā ieguldījumu veidā.

Līdzīgi kā interneta pārlūkprogrammās, Blockchain tehnoloģija ir lietotāja interfeiss ar Bitcoin. Bitcoin Blockchain tehnoloģija ļauj mums iegūt visu Bitcoin potenciālu. Šī modernā Blockchain tehnoloģija padara Bitcoin decentralizētu, pārredzamu, autonomu un bez sagrāves vai kļūmes. Blockchain tehnoloģija jau tagad neaprobežojas tikai ar kriptogrāfiskām valūtām. Mēs varam to īstenot to dažādos dzīves aspektos, lai panāktu pārredzamību, decentralizāciju un automatizāciju.

Bitcoin ir pasaulē pirmā decentralizētā valūta, finanšu tehnoloģijas revolūcijas priekšnoteikums, kā arī pirmā valūta, kas sasniedza zelta paritāti, taču tā ir tikai virspuse. Blockchain tehnoloģija, kas ir Bitcoin pamatā, var ieviest e-pārvaldē un ekonomiskajās sistēmās, kā arī pieejamo internetā, radot sabiedrību, kas ir decentralizēta, atvērta, pārredzama, brīva un ekonomiski nozīmīga. Kamēr Bitcoin veic revolūciju finanšu nozarē, Blockchain tehnoloģija var radikāli mainīt visu civilizāciju, tajā skaitā Ameriku, Eiropu utt., jo nav vietas, kur Bitcoin varētu nebūt, ņemot vērā tā vērtību, kas nemitīgi turpina palielināties.

Bitcoin ietekme var būt uz daudzām un dažādām nozarēm un aspektiem: finanšu tehnoloģijas, darbinieku atalgojums, globālie pārskaitījumi, tiešsaistes maksājumu apstrāde, starpbanku norēķini, peļņas kreditēšana, bez skaidras naudas nozare un Blockchain industrija. Izpratne par Blockchain tehnoloģiju, dabu un iespējām noteikti var būt nozīmīga katram cilvēkam, arī ja to īpašumā nav ievērojami daudz naudas, jo katrs var veikt ieguldījumus sākot no pāris centiem savā virtuālajā kontā, kas līdzinās bankas kontam, tikai tā vērtība palielinās līdz ar paša Bitcoin vērtību. Tāpat šī tehnoloģija var būt noderīga gudrā uzņēmējdarbībā, viedā pārvaldībā, viedā īpašumā, komunikācijā, drošības sistēmās u.c. Izpratne par Bitcoin jauno nozaru iespējām, investīciju iespējām, uzņēmējdarbības iespējām un karjeras iespējām noteikti ir vēl viens lielisks papildinājums, lai attīstu un ieguldītu, kur nu katrs pats vēlas. Bitcoin nozares iespējas entuziastiem, izstrādātājiem, uzņēmējiem un investoriem var būt sevišķi nozīmīgas, jo tiem ir iespējams ieguldīt lielu naudas summu un redzēt to, ka tā palielinās pāris dienu laikā. Uzglabājot naudu bankas kontos, naudas apjoms labākajā gadījumā pieaug par pāris procentiem gada laikā. Patlaban Bitcoin vērtība ir nedaudz vairāk par 10 000, bet ir prognozes, kas liecina, ka tā vērtība var sasniegt aptuveni 40 000.

Šī virtuālā nauda var šķist ļoti nestabila, jo tās vērtība pastāvīgi mainās, taču kopš tās aizsākumiem, kad tika piedzīvots straujš kāpums 2009. gadā, viena Bitcoin cena nekad nav nonākusi atpakaļ tās sākotnējā cenā. Tagad maksā krietni vairāk un nepārtraukti turpina kāpt. Tas nozīmē, ka ja kāds iegādājas vienu Bitcoin, kura vērtība ir 12 000 eiro, bet nākamās nedēļas beigās tā vērtība jau ir 15 000, tas nozīmē, ka kontam tiek pieskaitīti 3 000. jo vairāk tiek ieguldīts, jo augstāka ir peļņa. Tāpat ir arī cilvēki, kuri nodarbojas ar Bitcoin ieguvi. Tā jau ir vēl viena industrija, kas noteikti maina banku u.c. institūciju nozīmi.