Iepirkties pēc Mēness kalendāra

Pašlaik veikalos ir iespēja atrast visdažādākās preces. Ražotāji un pārdevēji piedāvā aizvien vairāk preču, kuras iepriekš veikalos nebija sastopamas. Tā pat no visām pusēm mūs uzrunā reklāmas, kas mūs mudina iegādāties kādu preci. Ļoti bieži mēs iegādājamies kādas preces, bet ne vienmēr kāda no precēm izdodas veiksmīga. Ir gadījies, ka prece saplīst ātrāk nekā ierasts vai nemaz nav vajadzīga. Parasti cilvēki nodomā, ka tā ir nejaušība vai sagadīšanās. Bet, ir dažādi faktori, kas ietekmē mūsu iepirkšanos. Viens no šiem faktoriem ir Mēness atrašanās attiecīgā zodiaka zīmē.

Piemēram, kad Mēness atrodas Auna zīmē, cilvēki biežāk naudu iztērē nevajadzīgām lietām, tā pat cilvēki biežāk veic spontānus un nepārdomātus pirkumus. Tā pat šajā laikā labāk nepirkt apģērbu un apavus, jo tie nodils ātrāk, kā arī var gadīties, ka tie saplīsīs pēc neilgas nēsāšanas. Šajā laikā pirktās smaržas var gadīties pārāk uzkrītošas un asas, bet kosmētika izrādīsies nepiemērota tikai tad, kad tā jau būs nopirkta. Šis laiks ir piemērots vīriešiem, jo sanāks iepirkt dažādas auto detaļas, metāla darbarīkus lån af penge. Tā pat ir iespēja iegādāties medību un sporta inventāru.

Kad Mēness ceļo caur Vērša zīmi, ir iespēja iegādāties drošu un stabilu nekustamo īpašumu, kurš kalpos ilgu laiku. Šajās dienās mēs kļūstam piezemētāki par ko vairāk variet lasīt (https://www.penge247.dk/forbrugslan/), praktiskāki, kā arī pirkumus izvērtējam vairāk nekā citas dienās. Šajā laikā labi ir iegādāties apģērbu, apavus, jo tie kalpos ilgu laiku. Tā pat šis laiks veicina radošumu, tādēļ preces, kas saistītas ar mākslu, aktivitātēm un mājas labiekārtošanu, būs veiksmīgas. Toties šis nav laiks, lai iegādātos jebkāda veida tehniku. Ja vēlaties iegādāties auto, tad pagaidiet nedaudz, jo šajā laikā iegādāts auto ilgāk uzturēsies remontā, nekā uz ceļa.

Ja sanācis uz veikalu aiziet brīdī, kad Mēness atrodas Dvīņu zīmē, nevajadzētu iegādāties rotaslietas, jo tās visbiežāk tiks ātri pazaudētas vai saplēstas. Arī ar māju saistītās lietas nav ieteicams iegādāties šajā laikā, jo mēbeles, saimniecības preces, vai pat nekustamais īpašums var izrādīties nepareizais. Toties šajā laikā labi kalpos preces, kas saistītas ar elektroniku – mobilie telefoni, automašīnas, datori. Tā pat labs pirkums būs dažādas grāmatas, žurnāli un kancelejas preces. Sporta apģērbs, kā arī botas kalpos ilgāku laiku, ja tiks iegādātas šajā mēneša laikā.

Tad, kad Mēness atrodas Vēža zīmē, neiesaka pirkt apģērbu, jo, lielākoties, tiks nopirkts apģērbs ar neizteiksmīgām detaļām, principā, pārāk vienkāršs. Arī lielās sadzīves tehnikas, kuras tiks iegādātas šajā laika posmā nekalpos ilgi. Bet, šajā laikā ir labi iegādāties mājsaimniecības preces, kā arī dažādas mēbeles un citas mājas labiekārtošanas preces. Šis ir laiks, kad vari nodoties relaksācijai un iepirkt materiālus SPA procedūrām, kā arī dažādus materiālus rokdarbiem un citiem radošajiem darbiem. Ja sapņo par kādu mājdzīvnieku, tad šis ir laiks, kad to iegādāties, jo tev būs iespēja apsvērt savas iespējas rūpēties par konkrēto dzīvnieku. Pataupi šo laiku arī sudraba un antikvariāta iegādei.

Nobeigums nākamajā rakstā…..